Головна » 2018 » Ноябрь » 26 » Здоров'я дитини – запорука її щасливого, успішного життя
10:10
Здоров'я дитини – запорука її щасливого, успішного життя

Здоров'я дитини – запорука її щасливого, успішного життя

Листопад місяць для педагогів та вихованців закладу незвичайний: адже кожна дитина в садочку мала змогу показати, яка вона смілива, спритна, витривала, бо листопад місяць в садочку став фізкультурним парадом.

Протягом місяця педагоги закладу переглянули фізкультурні заняття у 1 молодшій групі «Посмішка» (вихователь Миргородська В.В.), яка для своїх вихованців була мамою – Зайчихою, вона навчала маленьких «зайченят» виконувати фізкультурні вправи, вмиватися, гратися, навчала працювати на городі, збираючи урожай овочів. Щоб потрапити на город треба було подолати перешкоди: пройти по місточку, переступити через мотузку, пролізти в обруч. З завданнями «зайченята « впоралися, зібравши урожай овочів вони пограли в гру «Спіймай комара».

Вихованці молодшої групи «Посмішка» (вихователь Гнатюк Л.М., інструктор з фізичного виховання Бубун О.В.) вирушили у подорож до осіннього лісу, де зустрілися з лісовими мешканцями, звуконаслідуючи їх, відображаючи характерні особливості звірят (ходили як «лисички», «ведмеді», «вовки», стрибали як «зайчики»). Щоб дістатися до осінньої галявини, діти долали перешкоди: ходили по шнуру, повзали по похилій дошці з упором на коліна, переступали через шишки. Потрапивши на галявину, діти зустріли ведмедя, з яким пограли в гру «Ведмідь і діти». Подорож була цікавою і незабутньою, а допомогла цьому музика (музичний керівник Жаботинська Н.В.), яка підібрала відповідні пісні, що сприяли емоційному забарвленню заняття.

А ось з дошкільнята старшої групи «Метелик» (вихователь Мальованик С.М., інструктор з фізичного виховання Бубун О.В.) під час заняття працювали на д удосконаленням вміння володіти м'ячем, котити його один одному, відбивати від підлоги та ловити його.

Всі етапи заняття були чітко поєднані, всі завдання з м'ячами виконувалися під музику. Основні рухи з м'ячами діти виконували в парах, що значно підвищило моторну щільність заняття, яка склала 80%. Особливо цікаво, емоційно пройшла гра – естафета «Переправа», де діти мали змогу продемонструвати вміння діяти в команді, дотримуватись правил гри, вболівати за товаришів. Інструктор з фізичного виховання Бубун О.В., вихователь Мальованик С.М., музичний керівник Жаботинська Н.В. тісно співпрацювали упродовж всього заняття, тому дітям було цікаво і комфортно на занятті.

Категорія: Наші новини | Переглядів: 23 | Додав: dnz_chayka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar