Головна » 2018 » Декабрь » 7 » Заходи до педради
14:16
Заходи до педради

«Гайда до Сонечка!»

В рамках підготовки до педагогічної ради вихователь молодшої групи Чередніченко Л.М., провела з своїми вихованцями фізкультурний комплекс на тему: «Гайда, до Сонечка». На початку заняття вона провела бесіду про зиму і запросила дітей в гості до Сонечка, але потрапити до Сонечка буде не так просто, нас чекають перешкоди, які ми повинні подолати.

В вступній частині діти виконали різні види ходьби та бігу, комплекс загальнорозвиваючих вправ.

В основній частині діти стрибали в висоту, намагаючись доторкнутися до повітряної кульки «сонечка», але перед стрибком пальці рук слід вмокнути в крейду , щоб потім на кульці залишити «сонечку» привіт. Потім вихователь запропонувала дітям зібрати м'ячики, далі пограли в рухливу гру «Сонечко і мороз». В заключній частині діти пройшлися по доріжці до Сонечка, а Сонечко подарувало дітям подарунки – «смайлики». Подорож до Сонечка дітям принесла неабияке задоволення і враження.

Піший перехід до міського стадіону.

Вихованці середньої групи «Казочка» разом з вихователем Сєніною С.І. вирушили до міського стадіону. Підчас переходу вихователь звернула увагу на вулицю (проїжджа частина, тротуар). На стадіоні вихователь провела з дітьми бесіду про призначення міського стадіону, вихованці мали змогу поспостерігати за лижником, який проводив тренування.

Світлана Іванівна запропонувала пограти в ігри «Передай «снігового колобка по колу», «Крокуємо по снігу «слід у слід», «Хто далі кине сніжку», «Знайди пару». Від даного заходу діти отримали позитивні емоції, посмішки сяяли на їх обличчях.

Категорія: Наші новини | Переглядів: 21 | Додав: dnz_chayka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar