Головна » 2018 » Апрель » 19 » «Психологічні аспекти створення комфортного психологічного середовища у навчальному закладі»
14:15
«Психологічні аспекти створення комфортного психологічного середовища у навчальному закладі»

«Психологічні аспекти створення комфортного психологічного середовища у навчальному закладі»

        На сучасну дитину впливає безліч факторів, здатних не тільки загальмувати розвиток її потенційних можливостей, а й призвести до погіршення її фізичного, психічного та психологічного здоров’я.

   Саме створення комфортного психологічного середовища у навчальному закладі є визначальною умовою, що впливає на ефективність навчально-виховного процесу, збереження та зміцнення фізичного та психологічного здоров’я дітей.

Серед багатьох засобів одним із найпрогресивних методів є пісочна терапія. Вона сприяє гармонічному емоційному та соціальному розвитку дітей, формуванню навичок саморегуляції, вирішенню багатьох міжособистісних проблем.

 У закладі практичним психологом було проведено корекційно-розвивальне заняття з дітьми старшого дошкільного віку «У гості до Пісочної Феї». Робота з піском дала дітям можливість зняти психологічне напруження, вдосконалити навички міжособистісних відносин і проявити фантазію.

                                                                                                     

 

Категорія: Наші новини | Переглядів: 27 | Додав: dnz_chayka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar