Головна » 2018 » Декабрь » 22 » Ось ялиночка прийшла …
08:47
Ось ялиночка прийшла …

Ось ялиночка прийшла …

До вихованців молодших груп «Промінчик» та «Капітошка» завітала новорічна ялинка разом з чарівницею – Зимою та героями Ведмедиком, Лисичкою, Білочкою, Зайчиком (ролі виконували студенти педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка)

Діти виконували пісні, читали вірші, танцювали таночки, водили веселі хороводи.

Ведучі свята – вихователі О.Бражніченко, Л. Чередніченко, А.Мова емоційно вели свято, ну а кульмінацією свята був прихід Діда Мороза, який пограв з дітьми в ігри, послухав вірші, а насамкінець пригостив їх подарунками…

Музичне оформлення свята провела музичний керівник Жаботинська Н.В.

Яскравим дійством було новорічне свято для вихованців групи «Посмішка» та «Бджілка». В гості до дітей завітала Снігуронька, яка подарувала малятам пісні та таночки, а потім перетворила їх «чарівною сніжинкою» на зайчиків, які весело танцювали під ялинкою під пісню «На галяві зайці танцювали».

А потім «дітей – зайчиків» перетворила на «діток» і разом з ними виконала хоровод навколо ялинки.

І ось довгожданий гість свята - Дід Мороз, який пограв з дітьми в гру, поводив з ними хоровод, ну й звичайно пригостив їх подарунками…

Музичний супровід свята провела музичний керівник Жаботинська Н.В.

І діти, і дорослі отримали емоційний настрій і задоволення.

В групи середнього дошкільного віку також завітала новорічна ялинка разом з чарівницею – Зимою та казковими героями Сніговиком, Зайчиками, Лисицею, Вовком та Ведмедиком. Діти вітали Зимоньку чудовими віршами, піснями Танцями, хороводами. Діти – Сніговички розмели доріжки від снігу, щоб до них завітав Дід Мороз. Діти – Зайчики разом з героями Зайцями виконали веселий танок під ялинкою. Ну, а дівчатка – Сніжинки покружляли в веселому танку з Снігуронькою.

Ведучі свята Сєніна С.І. та Оголь Т.О. добре володіли дитячою аудиторією. Надзвичайного емоційного забарвлення надало святу музичний супровід. Ролі казкових героїв виконали студенти Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка.

Головний персонаж свята пригостив дітей цукерками, а дівчатка – цукерочки виконали для нього танок.

Категорія: Наші новини | Переглядів: 35 | Додав: dnz_chayka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar