Головна » 2018 » Ноябрь » 5 » «Наступність у світлі Концепції Нової української школи».
14:08
«Наступність у світлі Концепції Нової української школи».

01.11.2018 року в нашому закладі відбулися загальні батьківські збори на тему: «Наступність у світлі Концепції Нової української школи».

На збори були запрошені вчителі початкових класів ЗОШ №1 – Козій Олена Василівна, Іванова Леся Михайлівна; ЗОШ №4 – Вакуленко Ольга Володимирівна; ЗОШ №5 – Лебединська Ольга Степанівна; ЗОШ №7 – Вакуленко Світлана Василівна, Ховрат Катерина Андріївна, а також батьки вихованців старших груп «Сонечко», «Метелик», « Малятко».

На початку зборів до присутніх звернулася завідувач ДНЗ «Чайка» Коваль В.М., яка наголосила , що на сучасному етапі - одна з ознак сучасних змін у системі української освіти – реформування на засадах неперервності. Основними напрямами цього процесу є його реалізація в контексті особистісно орієнтованої освітньої парадигми, спрямованість на виконання державних освітніх стандартів і забезпечення наступності між окремими ланками освіти. Вона звернула увагу на те, що між початковою ланкою та дошкільною ланкою налагоджена чітка взаємодія.

До батьків зверталися вчителі Ольга Володимирівна, Світлана Василівна , Леся Михайлівна, Олена Василівна, Катерина Андріївна, Ольга Степанівна, які звернули увагу батьків на особливостях навчання в Новій школі.

Батьки вихованців в свою чергу задавали запитання вчителям, також мали нагоду поспілкуватися з вчителями особисто.

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Наші новини | Переглядів: 23 | Додав: dnz_chayka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar