Головна » Файли » Наші файли

конкурс
07.12.2017, 11:09

«Турбота про життя та здоров'я

- найважливіша праця педагога.

Від стану здоров'я,

життєрадісності, бадьорості дітей

залежить їхнє духовне життя,

світогляд, розумовий розвиток,

міцність знань, віра у свої сили»

 

В.О. Сухомлинський.

 

Основним завданням, що стоїть перед педагогічними працівниками ДНЗ «Чайка», є організація оптимально активної та насиченої позитивними емоціями життєдіяльності дітей дошкільного віку, яка забезпечувала б їх щасливе зростання. Успішна реалізація цього завдання ґрунтується на необхідності з перших років життя формувати в дітей основи культури здоров'я.

Природним бажанням кожної людини є бажання бути здоровою. Стан здоров'я підростаючого покоління актуалізує потребу у формуванні в дітей здорового способу життя, навичок безпечної поведінки, починаючи з дошкільного віку. У перспективі це буде основою життєдіяльності особистості, сприятиме культивуванню здоров'ятворчої, здоров'язбережувальної, життєактивної поведінки, свідомому вибору здорового способу життя й впливатиме на здоров'я та життя суспільства загалом.

Тому на дошкільний навчальний заклад, як перший суспільний інститут покладено особливу відповідальність за цілеспрямоване формування в дітей знань і вмінь дбати про власне здоров'я й безпеку, а також про безпеку навколишніх людей.

 

1.В Лебединському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Чайка» функціонує дев'ять вікових груп, в яких виховується 192 дитини. З них 2 групи дітей раннього віку, 7 груп перед дошкільного віку. Дві групи молодшого дошкільного віку, дві групи середнього дошкільного віку, три групи старшого дошкільного віку. Одна з них - логопедична група, де виховується 18 дітей з порушенням мовлення.

2. Заняття з фізичного виховання відвідують 192 дитини всіх вікових груп.

З вихованцями закладу проводяться фізкультурні комплекси на повітрі 3 рази на тиждень упродовж навчального року.

 

Питання формування збереження та зміцнення здоров'я вихованців - пріоритетне в діяльності нашого дошкільного закладу. Важливим компонентом системи роботи з охорони і зміцнення здоров'я дітей є створення у навчальному закладі здоров'язберігаючого середовища складовими якого є лікувально-оздоровча допомога дітям. Фізичне виховання і розвиток фізичної культури, що спонукає до збереження і зміцнення малюків життєво важливих рухових умінь і навичок, розвиток фізичних якостей.

У нашому дошкільному закладі створені необхідні умови, для стимулювання активної рухової діяльності, функціонує чудова спортивна зала, оснащена технічними засобами навчання та великогабаритним стаціонарним обладнанням, маємо достатню кількість фізкультурно- ігрового інвентаря, атрибути для рухливих ігор та занять фізкультурно-спортивного змісту. Задля підвищення інтересу дітей до фізичної культури, стимулювання різноманітної ігрової активності вихователь фізичного виховання Бубун О.В. виготовила і успішно використовує нестандартне фізкультурне обладнання, яке заохочує малят

випробувати свої сили, зміцнює впевненість у собі, викликає позитивні емоції. Незвичайний погляд на звичайні речі збуджує дитячу уяву, а

цікаві ігрові прийоми спонукають долати боязкість, ніяковість, невпевненість, викликають добрий настрій. А за таких умов покращуються і якісні показники. Є у спортивному залі тренажери:

тренажери для ніг, бігова доріжка, батути, крокохід.

Категорія: Наші файли | Додав: dnz_chayka
Переглядів: 34 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar